pjka

Půjčka pro důchodce

V současné době se problematika financí týká každé skupiny lidí. Mezi patří jak ženy na mateřské dovolené, nezaměstnaní, ale i důchodci. Co všechny tyto skupiny spojuje je fakt, že jejich pravidelný měsíční příjem bývá velice nízký či dokonce žádný. Pokud patříte to některé ze zmíněné skupiny, tak určitě víte, že žádat banku o půjčku v takové situaci nemá smysl. Banky mají velice přísné podmínky pro schválení půjček a tak není divu, že pokud je Váš měsíční příjem nízký, bude Vám půjčka zamítnuta. Je to trochu paradoxní, protože právě ti, kteří mají málo peněz, by půjčku potřebovali! Takhle ale banky nepřemýšlí…

Naštěstí existují i nebankovní společnosti, které myslí na ty, na které se banky „vykašlaly“. Ačkoli to nezní moc pěkně, je to tak. Samozřejmě je to pro nebankovní společnosti velice výhodné, nabízet půjčky pro důchodce, jelikož standardní banky tento produkt nenabízejí a nebankovní sféra tak zaplnila prázdné místo.

Jak tedy zřídit půjčku pro důchodce a kde? Je to velice jednoduché. Jak již bylo řečeno, půjčku pro důchodce musíte žádat od nebankovních společností, na spolupráci s bankou rovnou zapomeňte. U nebankovních společností se tedy nejedná primárně o půjčku pro důchodce, ale o tzv. půjčku bez potvrzení příjmů, je tedy vhodná i pro nezaměstnané, ženy na MD nebo právě pro důchodce. Půjčka pro důchodce je stejná jako všechny ostatní půjčky, musíte tedy počítat s pravidelným splácením a úrokem, který si nebankovní společnosti naúčtují. Tyto úroky bývají zpravidla nepatrně vyšší než u bank, jelikož riziko nesplácení klientů je mnohonásobně vyšší.

Berte však na vědomí, že i v případě půjčky pro důchodce musíte pravidelně peníze splácet! Vybírejte si tedy pouze takovou půjčku pro důchodce, o které jste si jisti, že ji budete schopni splácet. I mnoho důvěřivých důchodců se dostalo do problému s nesplácením.

Naše půjčky
půjčka
Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server